بندرعباس

بندرعباس مرکز استان هرمزگان با نام قدیمی گمبرون یکی از مهمترین شهرهای جنوبی ایران و بزرگترین بندر کشور است.بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان زیادی از اقصی نقاط ایران است و جمعیت این شهر در فصل‌های مختلف سال متفاوت است و همین شرایط موجب شده تا این شهر به یکی از مقصدهای گردشگری دریایی جنوب کشورتبدیل شود.

ورود

قشم

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران است و به خاطر طبیعت بکر و دست نخورده آن مورد توجه گردشگران زیادی قرار گرفته است . از جمله مناطق پردشگری آن میتوانم به دره ستاره ها ، تنگه چاهکوه، روستای لافت، جنگلهای حرا ، غار خوربس، جزیره های هنگام ، ناز و هرمز اشاره کرد. این جزیره نیز به علت داشتن مراکز خرید زیاد از قدیم به عنوان قطب خرید نیز محبوب بوده است

ورود

مشهد

حرم امام رضا(ع) مقصد زیارتی و دیدنی در شهر مشهد می باشد. مرقد امام هشتم علاوه بر داشتن معنویت و مقام و منزلت مذهبی یکی از آثار باستانی است که مربوط به دوران محمود غزنوی می باشد.
بناهای تاریخی مسجد گوهرشاد، هارونیه، مدرسه نواب جزء زیباترین بناهای تاریخی شهر است. از جمله موزه های معروف شهرمشهد نیز می توان به موزه آستان قدس که از معروف ترین موزه های شهر است، موزه نادرشاه و موزه مردم شناسی اشاره کرد. 
باغات و ییلاقات شهر مشهد نیز شاندیز، وکیل آباد، کوهسنگی، پارک ملت، غار مغان و چشمه گیلاس هستند. در این شهر همچنین بازارهای مدرن وسنتی مثل بازار رضا، پروما، الماس شرق، برج آلتون و وجود دارد.

ورود

کیش

جزیره زیبای کیش ، پاک و آرام در میان آب های نیلگون خلیج فارس بهترین مقصد گردشگری برای خانواده ها و افرادی است که برای گذراندن تعطیلات و تامین آسایش و آرامش خانواده خود محیطی امن و آرام و دور از هیاهو ، شلوغی و آلودگی های شهر های بزرگ را می پسندند. همت و کوشش مسئولین منطقه آزاد کیش و شهروندان این جزیره کیش را امروز به جایی رسانده است که سرمایه های زیادی را جذب کرده و آماده است تا جایگاه خود را میان برترین نقاط گردشگری منطقه و در آینده ای نه چندان دور در جهان ، به دست آورد. 

ورود
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه